Naše cesta k Ekoškole

Úvod > Ekoškola > Novinky z Ekoškoly > Zelená vlajka Ekoškoly a certifikát na další tři roky

Zelená vlajka Ekoškoly a certifikát na další tři roky

Mateřská škola Markušova opět získala mezinárodní certifikát programu Ekoškola, který byl slavnostně předán zástupcům našeho ekotýmu v Brožíkově sále Staroměstské radnice dne 18.6.2021. Platnost certifikátu je na tři roky od června 2020 do června 2023.

Atmosféra v Brožíkově sále byla velice příjemná, slavnostní a doslova nás pohltila. Po zahájení jsme vyslechli proslovy a shlédli prezentace zástupců Ekoškoly a vzdělávacího centra Tereza, jenž byly velmi inspirativní a motivující. Následně byly vyhlašovány mateřské a základní školy, jejímž zástupcům z řad ekotýmů byly předány certifikáty. S velkou radostí jsme tak i my přijali gratulace a certifikát pro naší mateřskou školu. Ze sálu jsme si však odnášeli nejenom certifikát, ale i krásné pocity a hrdost z toho, co jsme společnými silami dokázali. Odcházeli jsme s vědomím, že to co děláme má smysl.

Děkujeme vám všem, kteří jste se zasloužili o tento úspěch. Věříme, že budeme společně naplňovat cíle naší Ekoškoly i nadále.