Zápis z 3. setkání dospělého ekotýmu
Společné setkání jsme zahájili v budově Dubnova. Bylo malinko netradiční, jelikož jsme čekali na příjezd králíčka. Do připravených králíkáren jak na Markušové i na Dubnové jsme ubytovali králíčky. Děti již v předešlých měsících hlasovaly o jméně. V Markušové zvítězilo jméno Mrkvička, v Dubnové Hvězdička. S dětmi jsme postupně dali podestýlku, pak seno, vodu do napáječky, granule do misky, čerstvou zeleninu, mrkvičku.
Starost o něho budou mít členi ekotýmu. Služba po 14 dnech, záznamy do sešitku, putovní plyšový králíček to vše v budově Dubnova. V budově Markušova králíčka obstará pan Kvasnička. Králíkárny jsou nově přestěhovány. Ostatní děti z obou budov si králíčky prohlédly druhý den. Ekotým pro ně připravil ,,Mrkvičkou stezku“. Děti v cíli čekalo milé chlupaté ušaté překvapení. Přednesly básničku a okolí králíkárny vyzdobily obrázky.
Společně jsme se rozloučili a pozvali jsme členy na Den Země, který se uskuteční 20. 4. 2023 od 15.00hodin v budově Dubnova.
Zapsala: L. Wildová
© 2023 Mateřská škola, Praha 4, Markušova 1556, Kontaktovat webmastera, Prohlášení o přístupnosti
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO