Naše cesta k Ekoškole

Úvod > O škole > Novinky > Informace k délce stanovené karantény v případě zjištěného rizikového kontaktu s COVID-19

Datum konání:
8.10.2021

Vážení rodiče,

Hygienická stanice hlavního města Prahy (dále jen "HSHMP") publikuje vysvětlující informaci k otázce délky karantény v případě zjištěného rizikového kontaktu s COVID-19 pozitivní osobou ve škole/školském zařízení. Vysvětlující informace je vydávána v souvislosti s opakujícími se dotazy ze stran laické veřejnosti, které ilustrují určité neporozumění celkovým souvislostem v rámci řešené problematiky. Informace byla prostřednictvím Magistrátu hlavního města Prahy a úřadů správních obvodů hlavního města Prahy postoupena jednotlivým školám s prosbou o předání též zástupcům rodičů.

Celý článek naleznete na následujícím odkazu.

Děkujeme za spolupráci v případadě zjištění rizikového kontaktu s COVID-19 pozitivní osobou.

Karla Beneditková
ředitelka MŠ Markušova a MS Dubnova